Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Daily
gu: દૈનિક

en: Weekly
gu: સાપ્તાહિક

en: Monthly
gu: માસિક

en: Never
gu: કદી નહી

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: About
gu: વિશે
