Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: Monthly
he: פעם בחודש

en: Never
he: אף פעם

en: Published
he: מפורסם

en: Configuration
he: הגדרות

en: Features
he: פיצ'רים

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Base URL
he: כתובת האתר הבסיסית

en: Usage
he: שימוש

en: About
he: אודות
