Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Hourly
hu: Óránként

en: Daily
hu: Napi

en: Weekly
hu: Heti

en: Monthly
hu: Havonta

en: Always
hu: Mindig

en: Never
hu: Soha

en: Published
hu: Közzétéve

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Features
hu: Jellemzők

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Base URL
hu: Alapelérés útvonala

en: Yearly
hu: Évi

en: Usage
hu: Használat

en: About
hu: Leírás

en: Default priority
hu: Alapértelmezés szerinti fontosság

en: Content Type Settings
hu: A tartalomtípusok beállításai.

en: Change frequency
hu: Gyakoriság megváltoztatása
