Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Daily
id: Harian

en: Weekly
id: Mingguan

en: Monthly
id: Bulanan

en: Always
id: Selalu

en: Never
id: Tidak pernah

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Features
id: Fitur

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan

en: Base URL
id: URL dasar

en: Usage
id: Penggunaan

en: About
id: Tentang

en: Default priority
id: Prioritas bawaan

en: Change frequency
id: Ubah frekuensi
