Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Hourly
is: Klukkutíma

en: Daily
is: Daglega

en: Weekly
is: Vikulega

en: Monthly
is: Mánaðarlega

en: Always
is: Alltaf

en: Never
is: Aldrei

en: Published
is: Birt

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: About
is: Um
