Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Hourly
ja: 1時間毎

en: Daily
ja: 毎日

en: Weekly
ja: 毎週

en: Monthly
ja: 毎月

en: Always
ja: 必須

en: Never
ja: なし

en: Published
ja: 掲載

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Features
ja: フィーチャー

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: Base URL
ja: ベースURL

en: Yearly
ja: 年毎

en: Usage
ja: 使用方法

en: About
ja: アバウト

en: Default priority
ja: デフォルトの優先度
