Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Daily
jv: Saben dina

en: Weekly
jv: Saben minggu

en: Never
jv: Ora tahu

en: Published
jv: Dipacak

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: About
jv: Ngenani
