Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Daily
ka: ყოველდღიური

en: Weekly
ka: ყოველკვირეული

en: Monthly
ka: ყოველთვიური

en: Never
ka: არასდროს

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია
