Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Daily
kk: Күн сайын

en: Weekly
kk: Апта сайын

en: Never
kk: Ешқашан

en: Published
kk: Жарияланған
