Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Daily
km: រាល់​ថ្ងៃ

en: Weekly
km: រាល់​សប្ដាហ៍

en: Never
km: កុំ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: About
km: អំពី
