Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Always
kn: ಯಾವಾಗಲೂ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
