Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Daily
ku: ڕۆژانە

en: Weekly
ku: هەفتانە

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: About
ku: دەربارە
