Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: Always
lt: Visada

en: Never
lt: Niekada

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Features
lt: Savybės

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Usage
lt: Naudojimas

en: About
lt: Apie
