Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Hourly
lv: Ik stundu

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Weekly
lv: Reizi nedēļā

en: Monthly
lv: Reizi mēnesī

en: Always
lv: Vienmēr

en: Never
lv: Nekad

en: Published
lv: Publicēts

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Base URL
lv: Bāzes URL

en: Usage
lv: Izmantošana

en: About
lv: Par
