Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: Hourly
ml: മണിക്കൂറിൽ

en: Daily
ml: ദിവസേന

en: Weekly
ml: പ്രതിവാര

en: Monthly
ml: പ്രതിമാസ

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ
