Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Daily
mn: Өдөр тутмын

en: Weekly
mn: Долоо хоног бүр

en: Monthly
mn: Сар бүр

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Configuration
mn: Тохиргоо
