Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Daily
ne: दिनदिनै

en: Weekly
ne: साप्ताहिक

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: About
ne: बारेमा
