Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Hourly
nl: Elk uur

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: Always
nl: Altijd

en: Never
nl: Nooit

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Base URL
nl: Basis-URL

en: Yearly
nl: Jaarlijks

en: Usage
nl: Gebruik

en: About
nl: Over

en: Default priority
nl: Standaard prioriteit

en: Change frequency
nl: Wijzigingsfrequentie
