Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Never
nn: Aldri

en: Published
nn: Publisert

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Unpublished
nn: Upublisert
