Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Hourly
pl: Co godzinę

en: Daily
pl: Codziennie

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Monthly
pl: Miesięcznie

en: Always
pl: Zawsze

en: Never
pl: Nigdy

en: Published
pl: Opublikowane

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Base URL
pl: Bazowy URL

en: Yearly
pl: Rocznie

en: Usage
pl: Użycie

en: About
pl: O stronie

en: Default priority
pl: Domyślny priorytet

en: Change frequency
pl: Częstotliwość zmian
