Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Daily
fa: روزانه

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Monthly
fa: ماهیانه

en: Always
fa: همیشه

en: Never
fa: هیچوقت

en: Published
fa: منتشر شده

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: About
fa: درباره
