Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Weekly
ps: اونيز

en: Monthly
ps: میاشتنی

en: Never
ps: هيڅکله

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Configuration
ps: سازول

en: About
ps: په اړه
