Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Hourly
pt: Por hora

en: Daily
pt: Diariamente

en: Weekly
pt: Semanalmente

en: Monthly
pt: Por mês

en: Always
pt: Sempre

en: Never
pt: Nunca

en: Published
pt: Publicado

en: Configuration
pt: Configuração

en: Features
pt: Funcionalidades

en: Unpublished
pt: Não publicado

en: Base URL
pt: URL Base

en: Yearly
pt: Anualmente

en: Usage
pt: Utilização

en: About
pt: Sobre

en: Default priority
pt: Prioridade predefenida

en: Change frequency
pt: Alterar a frequência
