Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Hourly
ro: Orar

en: Daily
ro: Zilnic

en: Weekly
ro: Săptămânal

en: Monthly
ro: Lunar

en: Always
ro: Întotdeauna

en: Never
ro: Niciodată

en: Published
ro: Publicat

en: Configuration
ro: Configurație

en: Features
ro: Caracteristici

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Base URL
ro: URL de bază

en: Yearly
ro: Anual

en: Usage
ro: Utilizare

en: About
ro: Despre
