Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Hourly
sk: Každú hodinu

en: Daily
sk: Denne

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Monthly
sk: Mesačne

en: Always
sk: Vždy

en: Never
sk: Nikdy

en: Published
sk: Zverejnené

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Base URL
sk: Základná URL

en: Yearly
sk: Ročne

en: Usage
sk: Využitie

en: About
sk: Informácie o

en: Default priority
sk: Predvolená priorita
