Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Daily
sl: Dnevno

en: Weekly
sl: Tedensko

en: Never
sl: Nikoli

en: Published
sl: Objavljeno

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: About
sl: O modulu
