Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Daily
sv: Dagligen

en: Weekly
sv: Veckovis

en: Monthly
sv: Månadsvis

en: Always
sv: Alltid

en: Never
sv: Aldrig

en: Published
sv: Publicerad

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Features
sv: Funktioner

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Base URL
sv: Bas URL

en: Yearly
sv: Årsvis

en: Usage
sv: Användning

en: About
sv: Om

en: SEO
sv: Sökmotoroptimering
