Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Hourly
ta: மணிக்கொருமுறை

en: Daily
ta: தினமும்

en: Weekly
ta: வாரந்தோறும்

en: Monthly
ta: மாதாமாதம்

en: Never
ta: இல்லை

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத

en: About
ta: பற்றி
