Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Hourly
te: గంటల వారీ

en: Daily
te: రోజు వారీ

en: Weekly
te: వారం వారీ

en: Monthly
te: నెల వారీ

en: Always
te: ఎల్లప్పుడూ

en: Features
te: విశేషాలు

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: About
te: గురించి
