Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Daily
th: ทุกวัน

en: Weekly
th: รายสัปดาห์

en: Monthly
th: รายเดือน

en: Always
th: ตลอดเวลา

en: Never
th: ไม่เคย

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: About
th: เกี่ยวกับ
