Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Hourly
tr: Her saat

en: Daily
tr: Günlük

en: Weekly
tr: Haftalık

en: Monthly
tr: Aylık

en: Always
tr: Her zaman

en: Never
tr: Asla

en: Published
tr: Yayında

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Features
tr: Özellikler

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Base URL
tr: Temel URL

en: Usage
tr: Kullanım

en: About
tr: Hakkında

en: Default priority
tr: Öntanımlı öncelik
