Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Daily
ug: كۈندىلىك

en: Weekly
ug: ھەپتىلىك

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Base URL
ug: ئاساس ئادرېسى

en: About
ug: ھەققىدە
