Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Hourly
uk: Щогодини

en: Daily
uk: Щодня

en: Weekly
uk: Щотижня

en: Monthly
uk: Щомісяця

en: Always
uk: Завжди

en: Never
uk: Ніколи

en: Published
uk: Опубліковано

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Features
uk: Властивості

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Base URL
uk: Базовий URL

en: Yearly
uk: Щорічно

en: Usage
uk: Використання

en: About
uk: Про модуль

en: SEO
uk: Оптимізація для пошукових систем

en: Default priority
uk: Базовий пріоритет

en: Change frequency
uk: Частота зміни
