Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Daily
vi: Hàng ngày

en: Weekly
vi: Hàng tuần

en: Monthly
vi: Hàng tháng

en: Always
vi: Luôn luôn

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Published
vi: Đã công bố

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Features
vi: Tính năng

en: Unpublished
vi: Đã bỏ công bố

en: Usage
vi: Sử dụng

en: About
vi: Giới thiệu
