Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Hourly
af: Uurliks

en: Daily
af: Daagliks

en: Weekly
af: Weekliks

en: Monthly
af: Maandeliks

en: Never
af: Nooit

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd
