Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Daily
eo: Ĉiutage

en: Weekly
eo: Ĉiusemajne

en: Never
eo: Neniam

en: Published
eo: Publikigita

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Features
eo: Ecoj
