Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Hourly
eu: Orduero

en: Daily
eu: Egunero

en: Weekly
eu: Astero

en: Monthly
eu: Hilabetero

en: Always
eu: Beti

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Published
eu: Argitaratua

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Usage
eu: Erabilera

en: About
eu: (r)i buruz

en: Default priority
eu: Lehentasun lehenetsia

en: Change frequency
eu: Aldatu frekuentzia
