Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Hourly
fr: Toutes les heures

en: Daily
fr: Quotidien

en: Weekly
fr: Hebdomadaire

en: Monthly
fr: Mensuellement

en: Always
fr: Toujours

en: Never
fr: Jamais

en: Published
fr: Publié

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Unpublished
fr: Non publié

en: Base URL
fr: URL de base

en: Yearly
fr: Annuellement

en: Usage
fr: Utilisation

en: About
fr: À propos

en: Default priority
fr: Priorité par défaut

en: Change frequency
fr: Fréquence de changement
