Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Daily
hi: रोजाना

en: Weekly
hi: साप्ताहिक

en: Monthly
hi: मासिक

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Unpublished
hi: अप्रकाशित

en: About
hi: के बारे में

en: SEO
hi: खोज इंजन अनुकूलन
