Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Daily
hr: Dnevno

en: Weekly
hr: Tjedno

en: Monthly
hr: Mjesečno

en: Never
hr: Nikada

en: Published
hr: Objavljeno

en: Configuration
hr: Postavke

en: Features
hr: Značajke

en: Usage
hr: Upotreba

en: About
hr: Opis
