Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Daily
hy: Օրական

en: Weekly
hy: Շաբաթական

en: Monthly
hy: Ամսեկան

en: Never
hy: Երբեք

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա
