Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Daily
it: Giornalmente

en: Weekly
it: Settimanalmente

en: Monthly
it: Mensile

en: Always
it: Sempre

en: Never
it: Mai

en: Published
it: Pubblicato

en: Configuration
it: Configurazione

en: Features
it: Funzionalità

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: Base URL
it: URL base

en: Usage
it: Utilizzo

en: About
it: Informazioni

en: Default priority
it: Priorità predefinita

en: Change frequency
it: Cambia frequenza
