Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Hourly
mr: ताशी

en: Daily
mr: रोज

en: Weekly
mr: साप्ताहिक

en: Monthly
mr: मासिक(Monthly)

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित
