Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Daily
oc: Quotidian

en: Weekly
oc: Setmanièr

en: Always
oc: Totjorn

en: Never
oc: Pas jamai

en: Published
oc: Publicat

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Usage
oc: Utilizacion

en: About
oc: A prepaus

en: Default priority
oc: Prioritat per defaut

en: Change frequency
oc: Cambiar la fréquence
