Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Hourly
ru: Ежечасно

en: Daily
ru: Ежедневно

en: Weekly
ru: Еженедельно

en: Monthly
ru: Ежемесячно

en: Always
ru: Всегда

en: Never
ru: Никогда

en: Published
ru: Опубликовано

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Features
ru: Особенности

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: Base URL
ru: Базовый URL

en: Yearly
ru: Ежегодно

en: Usage
ru: Использование

en: About
ru: Информация

en: SEO
ru: Поисковая оптимизация

en: Default priority
ru: Приоритет по умолчанию

en: Change frequency
ru: Изменить частоту обновления
