Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Published
sq: Publikuar

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: About
sq: Informacione
