Simple Slideshow (Splide JS) (1.0.3) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Field
az: Sahə

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: Direction
az: İstiqamət

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Image style
az: Şəkil üslubu

en: None (original image)
az: Yoxdur (orijinal şəkil)

en: Link image to
az: Şəkili ilə əlaqələndirin

en: Image style: @style
az: Şəkil üslubu: @style

en: Configure Image Styles
az: Şəkil üslublarını konfiqurasiya edin
