Simple Slideshow (Splide JS) (1.0.3) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Field
ja: フィールド

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: Speed
ja: スピード

en: Direction
ja: 方向

en: Pagination
ja: ページ送り

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Link image to
ja: 画像へのリンク

en: Image style: @style
ja: 画像のスタイル: @style

en: Configure Image Styles
ja: 画像スタイルの設定
