Simple Slideshow (Splide JS) (1.0.4) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Direction
hi: दिशा

en: Image style
hi: छवि शैली

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं

en: Link image to
hi: छवि को संबद्ध(लिंक) करे

en: Image style: @style
hi: छवि शैली: @style
