Simple Slideshow (Splide JS) (1.0.4) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Field
hr: Polje

en: Direction
hr: Smjer

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Link image to
hr: Poveži sliku s

en: Image style: @style
hr: Stil slike: @style
